ההיתממות שתעלה לנו בדם

אחרי החשיפה של איילה חסון, שהתבססה על תחקיר של פורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות וארגון עד כאן החוקר פעילות אנטי ישראלית, נחשפו רבים מאזרחי ישראל לקשר בין רע”מ לחמאס והאחים המוסלמים.

בימים שעברו, בכירי התנועה האסלאמית לא מצליחים להבין על מה מדובר: “אנחנו? חמאס?!”, הם שואלים בתמיהה את רביב דרוקר, ועיתונאים אחרים שמיהרו להציע במה אוהדת, בזמן שקולגה שלהם חוטפת “תביעות השתקה”, כפי שכינתה זאת חסון בעצמה.

האמת היא, שגם בלי התחקיר, הקשר של חברי התנועה לחמאס בוהק בכל פינה. בואו ניקח למשל את ח”כ ווליד טהא, מספר 3 ב-רע”מ, ויושב ראש ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת:
ב-2012 ביקר את יו”ר הפרלמנט של חמאס, לאחר שחרורו ממאסר. בראיון לרשת ב’ לא הכחיש שאינו תומך בחמאס, וסירב לגנות את הארגון ולהכיר בו כארגון טרור
ב- 2013 השתתף במשלחת שביקרה את משפחת המחבלים מפיגוע ליל הקלשונים, בו נרצחו שלושה חיילי צה”ל
ב- 2018 פרסם פוסט תמיכה בסוריה, בו כתב: “אחי תרים את הדגל הסורי מעל הבית שלך כל השנה, תניף את הדגל ביום הזיכרון לכיבוש הגולן על מנת להזכיר לו שיש אדמה סורית כבושה”.
באותה שנה, השתתף בהפגנת תמיכה בצעדות החמאס על גדר המערכת.
ב- 2019 פרסם פוסט בו כתב: “מאז שהתנועה הציונית השיקה את הפרויקט הגזעני האכזרי שלה לפני יותר ממאה שנה, רצח, גירוש, הריסה, אפליה, גזענות והתעללות הברברית בזכויות של בעלי האדמה היו ההתנהגות הבולטת ביותר של פרויקט השנאה הזה”.
באותה שנה השתתף בתהלוכת תמיכה בפרעות הערבים הישראלים מאוקטובר 2000.

כיום ווליד טאהא הוא חבר בממשלת ישראל ו-יו”ר וועדת הפנים והסביבה. כל דקה בה הממשלה הנשענת על תומכי המחבלים ממשיכה להתקיים, מקרבת אותנו לאסון. התנועה האיסלאמית תממש את משאביה החדשים, ותנצל את ההגנה הפוליטית שלה.

אם לא נתעורר בזמן, ונפעל בכל המישורים, אזרחיים וביטחוניים כאחד נגד התנועה האיסלאמית והרשת המסועפת של ארגוניה, אנחנו מהר מאוד נמצא עצמנו עם חזית פנימית נוספת, גדולה יותר מכל קודמותיה.

Print Friendly, PDF & Email