סיכום פעילות שבועי: שירה

סיכום השבוע של תנועת אם-תרצו 🇮🇱
1. ביום ראשון קיימנו חלוקת צ’ופרים וחטיפים לחיילי צה”ל בירושלים לזכרה של סגן שיר חג’אג’ שנרצחה לפני 5 שנים בפיגוע בארמון הנציב- בהובלת יונתן שי רכז ההסברה.
2. הגענו השבוע לחזק את משפחתו של אליהו קיי הי”ד בדיון שהתקיים בבג”ץ בעניין הריסת בית המחבל הרוצח.
3. חשפנו כי הארגון השתול “המוקד להגנת הפרט” מקבל מימון של מליוני שקלים מאירופה על מנת למנוע הרס בתי מחבלים- בהובלת האגף למדיניות של אלון שוורצר.
4. הקמנו תאים חדשים לאזרחים שמתנדבים בתנועה- בחדרה, חיפה ועכו- בהובלת עמית ליאון רכז האזרחים.
5. לאחר החשיפה שלנו בעניין כיפה בלתי חוקית שנבנתה במסגד בבית צפפא, צו הריסה סופי יצא מעריית ירושלים לכיפה- בהובלת הדובר שלנו מתן אשר.
6. חשפנו השבוע גם את מחדל הסיורים הפלסטינים, במסגרתו מאות פלסטינים מובאים דרך פרצות בגדר הביטחון לאתרי תיירות מרכזיים בלי שום פיקוח של משרד הביטחון- בהובלת האגף למחקר בערבית, אליאס זרינה.
7. ביום רביעי קיימנו הרצאה מרתקת של ד”ר גדי טאוב בזום, לפעילים ולעוקבים שלנו, בנושא “האידאולוגיה הפוסט ציונית של האליטה”-בהובלת רכז הפעילים שי רוזנגרטן ורכזת תא הטכניון עומר דהן.
8. חשפנו הפגנה של סטודנטים ערבים סמוך לאוניברסיטת תל אביב שקראו לפתוח בהתנגדות ואינתיפדה נגד ישראל- בהובלת האגף למחקר בערבית, אליאס זרינה.
9. חשפנו הקלטות של סגן השר יאיר גולן כאשר הוא מדבר עם מנהיגי המגזר הבדואי ומפציר בהם “לעשות מה שצריך בשטח” ומתרברב שרע”מ ומרצ שולטות בממשלה, והן ידאגו לבדואים-בהובלת האגף למחקר בערבית, תום ניסני.
10. חשפנו הסתננות ענפה של שב”חים באזור קלקיליה סמוך לגדר הביטחון-בהובלת רכז השטח יהודה שהרבני.

מה מחכה לנו שבוע הבא?
ביום שלישי הקרוב יתקיימו שני אירועים בהשתתפות התנועה:
1. נגיע לתמוך במשפחת חג’אג’ בדיון בבית הדין לערעורים בירושלים בשעה 09:00. הדיון יעסוק בשלילת תושבות ממשפחת המחבל הרוצח בפיגוע בארמון הנציב.
2. מבצע דוגו- פעילים ברחבי הארץ יאכלו פלאפל ויצטלמו עם שלט “עם ישראל חיי” להנצחת השואה וסיפורו של הניצול דוד ליינטנר.

להצטרפות לפעילות התנועה:
לחץ כאן
לתרומות לחלוקות עבורי חיילי צה”ל:
לחץ כאן
בברכת שבת שלום לכל עם ישראל 🇮🇱💙

Print Friendly, PDF & Email