סיכום פעילות שבועי: כי תשא

סיכום השבוע של תנועת אם-תרצו 🇮🇱
1. השבוע פנינו ליועמ”ש החדשה גלי בהרב-מיארה, לפתוח בחקירה פלילית נגד מנדלבליט, שי ניצן ורוני אלשיך בפרשת האזנות nso, ופתחנו עצומה בנושא – בהובלת ראש אגף מדיניות אלון שוורצר. לחתימה על העצומה > לחצו כאן
2. פתחנו עצומה נוספת בעניין החמרת הענישה למיידי אבנים ובקבוקי תבערה. לחתימה על העצומה > לחצו כאן
3. קיימנו שידור נוסף של ‘הסלון למחשבה ציונית’, בראיון מרתק של יונתן שי עם פעיל ההתיישבות בועז העצני.
4. קיימנו סמינר מובילים ורכזים בזום, שבו ערכנו מעגלי שיח והרצאות לקראת פתיחת סמסטר ב’ בקמפוסים – בהובלת רכז הפעילים שי רוזנגרטן.
5. המשכנו בקיום הרצאות הסברה למכינות קדם צבאיות, הפעם במכינת ‘אדרת’ בבן-שמן – בהובלת רכז הפעילים שי רוזנגרטן.
6. ליווינו שני דיונים חשובים בבג”ץ, דיון אחד בעתירת המוקד להגנת הפרט נגד הריסת בית מחבל המעורב ברצח יהודה דימנטמן הי”ד סמוך לחומש, ודיון נוסף בעניין המחבל שרצח את סמל רון קוקיא הי”ד בערד. חשפנו את צביעותם וחתרנותם של ארגוני השמאל הקיצוני שמעורבים בייצוג מחבלים – בהובלת רכז ההסברה יונתן שי ורכז השטח יהודה שרבני.
7. ביום שלישי חגגנו שנה למבצע ‘פנק את הלוחם’, סמוך לצאלים שבנגב, וחילקנו מגשי פיצות ומשקאות ללוחמי צה”ל המוצבים שם. בנוסף הבוקר קיימנו מבצע חלוקה נוסף באזור בנימין לזכרו של סמ”ר ינאי וייסמן שנפל בקרב לפני 6 שנים במקום.
8. תיעדנו את המצב ההזוי בצומת גיתי-אבישר, בו הוקם באין מפריע שוק בלתי חוקי שיושב על ציר מרכזי סמוך למוצב עם חיילים – בהובלת האגף למחקר בערבית, תום ניסני.
9. השקנו פודקאסט חדש! הפודקאסט של תנועת אם תרצו יוצא לדרך עם תוכן מרתק וחשוב, אל תפספסו! – בהובלת הדובר מתן אשר. קישור לפודקאסט בספוטיפיי:
לחצו כאן
מה מחכה שבוע הבא?
1. ביום ראשון בשעה 13:00 נגיע כולנו לביהמ”ש המחוזי באר שבע, לתמוך במשפחת קוקיא בדיון על אחיו של המחבל שרצח את רון קוקיא הי”ד וסייע לרצח.
2. המשך ההרשמה למלגה החדשה שלנו למחשבה משפטית ע”ש ינאי כהן ז”ל, עבור סטודנט למשפטים באוניברסיטת תל אביב, לפרטים והרשמה:
לחצו כאן
3. אנו מאחלים בהצלחה רבה לכל הסטודנטים שחוזרים ללימודים האקדמים בשבוע הבא בפתיחת סמסטר ב’ תשפ”ב.

להצטרפות לפעילות התנועה:
לחצו כאן
לתרומות לחלוקות עבורי חיילי צה”ל:
לחצו כאן
בברכת שבת שלום לכל עם ישראל 🇮🇱💙

Print Friendly, PDF & Email