סיכום פעילות שבועי: ויקהל

סיכום השבוע של תנועת אם-תרצו 🇮🇱
1. בהמשך להשקת הפודקאסט החדש שלנו, העלנו ראיון מרתק עם טל יושובייב, תושב שכונת שמעון הצדיק בירושלים. שווה להירשם ולהאזין (קישור בתחתית) -בהובלת הדובר מתן אשר
2. ליווינו את משפחת קוקיא היקרה בביהמ”ש המחוזי בב”ש, במהלך דיון בעניינו של אח הרוצח והמסייע לרצח סמל רון קוקיא הי”ד בערד – בהובלת רכז השטח יהודה שרבני.
3. המשכנו בקיום הרצאות הסברה למכינות קדם צבאיות ברחבי הארץ, הפעם במכינת ‘הנגב’ בירושלים – בהובלת שי רוזנגרטן רכז הפעילים.
4. השתתפנו בכנס של השדולה למען א”י בכנסת, ודנו בנושא הריבונות הישראלית – בהובלת יו”ר התנועה מתן פלג והדובר מתן אשר.
5. הגשנו תלונות במשטרה נגד השיח’ ראאד סלאח מהתנועה האיסלאמית, בעקבות ביקורים שקיים ברש”פ בניגוד לחוק – בהובלת ראש אגף מדיניות אלון שוורצר.
6. קיימנו מספר רב של פעולות הסברה בערי ישראל, במסגרת קמפיין ‘שומרים על הבית’, בב”ש, כפר-סבא וחדרה – בהובלת רכז האזרחים עמית לאון.
7. קיימנו סיור מיוחד בדרום הר חברון עם שורה של ארגונים במחנה הלאומי, במסגרתו ביקרנו בהתיישבות הצעירה באזור, שמענו על הקשיים והאתגרים של המתיישבים, ובתום הסיור פינקנו את חיילי צה”ל באזור עם חטיפים וממתקים – בהובלת שי רוזנגרטן רכז הפעילים ויונתן שי רכז ההסברה.
8. השתתפנו בדיון בבג”ץ בנוגע לעתירת ועדת פרס ישראל לאפשר לה להעניק את הפרס לפרופסור עודד גולדרייך שתומך בחרם על ישראל ומיוצג ע”י עו”ד מארגונים אנטי ציוניים. הגענו להביע עמדה ברורה נגד הענקת הפרס לגולדרייך – בהובלת שי רוזנגרטן רכז הפעילים ויונתן שי רכז ההסברה.

מה מחכה לנו בהמשך?
1. ביום שלישי 01.03 נוציא סיור מרתק לעיר האבות חברון שיצא מאוניברסיטת בר-אילן, להרשמה:
לחצו כאן
2. ביום שני 07.03 תתקיים הרצאה מרתקת של פעיל ההסברה הישראלית יוסף חדאד בנושא “גאה להיות ערבי, גאה להיות ישראלי”, באוניברסיטת אריאל.
להרשמה:
לחצו כאן
3. ביום חמישי 10.03 נקיים כנס מיוחד בדרישה להקמת ועדת חקירה וחקירה פלילת בעקבות פרשת הריגול של משטרת ישראל ו- NSO.
להרשמה:
לחצו כאן

להצטרפות לפעילות התנועה:
לחצו כאן
לתרומות לחלוקות עבור חיילי צה”ל:
לחצו כאן
להאזנה לפודקאסט החדש שלנו:
לחצו כאן

בברכת שבת שלום לכל עם ישראל 🇮🇱💙

Print Friendly, PDF & Email