סיכום פעילות שבועי: תזריע

שבוע מאבק בטרור בתנועת אם-תרצו 🇮🇱
1. ביום ראשון השתתפנו בדיון בועדת החינוך של הכנסת בנושא מורים מחבלים ותומכי טרור, ודרשנו לאסור כניסה וקבלה של מורים שהוכשרו ברש”פ.
2. באותו היום קיימנו חלוקה ללוחמי צה”ל היקרים בחברון, לזכרה של התינוקת שלהבת פס הי”ד שנרצחה בפיגוע צליפה בשנת 2001.
3. ביום שני קיימנו מחאות נרחבות בצמתים ברחבי הארץ, כתגובה לפיגוע המזעזע בחדרה ועם דרישה ברורה להאבק בטרור ולהסיר את כל ההקלות לחודש הרמדאן.
4. ביום שלישי בבוקר קיימנו כנס ‘שומרים על הבית’ במלון קרלטון ת”א, בהשתתפות חה”כ יואב גלנט ובכירים לשעבר במערכת הביטחון, ודנו בסוגיות של ביטחון לאומי.
5. ביום רביעי קיימנו יום שטח מיוחד שהוקדש כולו למאבק בטרור על רקע הפיגוע הנוסף בבני ברק:
• מוקדם בבוקר הגענו להפגין מול ביתו של שר הבט”פ, עומר בר-לב, על מנת שיתעורר ויתחיל להיאבק בטרור ולהסיר הקלות ממחבלים.
• לאחר מכן הגענו לתעד את מחדל הפרצות בגדר, באזור קלקיליה, וניהלנו מרדף אחר שב”חים שמסתננים למרכזי אוכלוסיה ועלולים לבצע פיגועים כמו בבאר שבע.
• בערב קיימנו עצרת מחאה המונית מול מחנה הקרייה בת”א, בדרישה להסיר את הכפפות במאבק בטרור, ולהסיר את כל ההקלות לחודש הרמדאן לאלתר.
תודה למעל מיליון צופים שעקבו אחר הפעילות ביום הזה
6. במקביל לאורך כל השבוע, ניהלנו מאבק בתומכי טרור ואנטי-ציונות באקדמיה והרמנו מחאות המוניות בקמפוסים ברחבי הארץ:
• באוניברסיטה העברית קיימנו מחאה המונית בשיתוף תאים נוספים נגד סטודנטים ערבים שתמכו בחבריהם ששרו שירי הלל לטרור, ודרשנו מאגודת הסטודנטים להסיר את הגינוי מהשוטרים שעשו עבודתם נאמנה.
• בבר-אילן קיימנו צעדת דגלים גדולה במחאה על הודעה מטעם זכיינית המעונות, על איסור הנפת דגלי ישראל בשטחם. בסיום הצעדה הצלחנו לגרום להנהלת האוניברסיטה להוציא הודעה השוללת כל איסור להנפת דגלי ישראל.
• בנוסף קיימנו עצרות זיכרון, חלוקות דגלים ופינות להדלקת נרות בקמפוסים ברחבי הארץ. בין היתר בירושלים, ת”א, באר-שבע, בר-אילן, אריאל, חולון ובטכניון בחיפה.
ישר כוח לסטודנטים שלנו על הפעילות המרשימה ומפגן הכוח הגדול
7. אמש פתחנו העצומה בדרישה לפטר את השר עיסוואי פריג’ לאחר שנחשף כי עבד בעמותה הקשורה לכאורה לארגון הטרור חמאס. לא נקבל חברי ממשלה שקיימו קשרים עם ארגוני טרור! לחתימה:
https://drove.com/.2ykT

מה מחכה לנו בהמשך?
1. ביום שני 04.04 תתקיים הרצאה מרתקת של העיתונאי חנן עמיאור מחבר הספר ‘הסדנה להנדסת תודעה’ בבר הברדק בפ”ת. עלות סמלית – 20 ש”ח.
להרשמה:
https://lp.vp4.me/qqk8
2. ביום חמישי 05.04 נקיים בבאר שבע ערב הגנה עצמית ראשון מסוגו, עם מדריך בשיטת ‘דניס הישרדות’. להרשמה יש למלא טופס:
https://docs.google.com/forms/d/1d5g6QGa_3niMQjJIRREmbcj_N2-213BgaUgKKeC55h8/edit
3. ביום ראשון 10.4 תתקיים הרצאה מרתקת על סיפורו המדהים של ירון אברהם שחונך על ברכי האיסלם, התגייר והפך לפעיל הסברה ישראלי, בבר בר גיורא בבאר שבע. עלות סמלית – 20 ש”ח.
להרשמה:
https://lp.vp4.me/qqkq

להצטרפות לפעילות התנועה:
https://lp.vp4.me/ppj3
לתרומות לחלוקות עבור חיילי צה”ל:

Skin – Thumbnail


להאזנה לפודקאסט החדש שלנו:

בברכת שבת שלום לכל עם ישראל 🇮🇱💙

Print Friendly, PDF & Email