אין לקח מרצח יצחק רבין, מפקירים את המנהיגים שלנו

אין לקח מרצח יצחק רבין, מפקירים את המנהיגים שלנו

כתב: משה בן הרוש

מגפון? זו הבעיה שלכם מאבטחים? זו הפקרת ח״כ בישראל. כמו שהמפגינים היו ליד רוטמן במרחק של יריקה וכמו שרוטמן (בצדק) חטף למפגינה את המגפון, כל מפגין יכול היה או המפגינים יכלו היו להוציא אקדח ולרצוח את רוטמן. זוכרים מה עשו לנו ליצחק רבין? המאבטחים הולכים בניו יורק עם רוטמן כאילו הם חברים שלו, מסתחבקים איתו, ומממש באופן מופקר חשפו את רוטמן לרציחתו. זה מה שאני ראיתי בתקרית של רוטמן עם המגפון.

 

וערוץ 12 עם הכותרת: רוטמן חטף מגפון ממפגינה.

חטף מגפון? אני מודיע שאם מישהו ישים לי מגפון באוזן אני אפעל להגנה עצמית.

 

לא סתם אשתו של רוטמן זועמת על המאבטחים, הפקירו את בעלה והוא יכול היה לחזור מניו יורק בארון.

הקיפו את רוטמן ואת אשתו מכל הכיוונים ועמדו צמוד אליהם, במרחק של פחות ממטר. היו שם שמונה-עשרה אנשים, וכולם צילמו אותם עם הטלפונים וצעקו בהיסטריה וזה יכול היה להיות גם אקדח שרוצח. איפה ההנחיות למאבטחים? זו הפקרת נבחרי הציבור שלנו והכל על מזבח הדיפ סטייט שלהם ומותר להם לעשות הכל, לחסום כבישים ולשים מדבקות על מכוניות ולאסור את שרה נתניהו במספרה ולצרוח בפנים של ח״כ ובסוף זה יגמר ברצח, בדיוק כמו עם רבין.

 

המשטרה שלהם, מסתבר שרשויות המדינה, כגון הכוחות המזוינים (משטרה, צבא, שב״כ) או הרשויות הציבוריות (סוכנויות מודיעין, הרשות השופטת, שוטרים, משטרה חשאית, סוכנויות מינהליות ובירוקרטיה ממשלתית) שייכות בפועל ל -Deep state.

מאפשרים להם לעשות מה שבא להם ואף אחד לא מועמד לדין ולמה? כי הם שייכים להם. בהתנתקות עצרו ילדות עד תום ההליכים והעמידו אותם לדין. כאן יוק, כלום, נאדה, המדינה של אים אמא של השמאלנים.

 

אבל גם המאבטחים? אין לקח מרצח רבין?

 

זה יגמר ברצח.

 

איך המאבטחים מאפשרים ככה למפגינים להתקרב למרחק נגיעה לרוטמן? איך? אשתו מספרת שמפגינה נצמדה 10 ס״מ לאוזן של רוטמן ולחשה לו באוזן ‘הלוואי שהחיים שלך יהיו קצרים’. במקום לחישה זו יכלה להיות סכין שתדחוף לו לאוזן ומכאן המוות תוך דקות וביסורים.

שוב נגיד אחרי הרצח זה היה מחדל ונפיק לקחים? לא הפקתם לקחים מהרצח של רבין?

חטיפת המגפון מפריעה לכם תקשורת עוינת?

עלק רוטמן חטף מגפון ממפגינה, מזל של המפגינה שלא נתקלה בי או באראל סגל או בינון מגל לדוגמא שאמרו לא יודע איך הייתי מגיב לו תקפו אותי כך כמו שתקפו את רוטמן.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email