כשהמחאה נגד הממשלה מאמצת שיטות של BDS

כשהמחאה נגד הממשלה מאמצת שיטות של BDS

כתב: משה בן הרוש

 

הם רודפים אחרי נבחרי ציבור ברחובות, גם בחו”ל, מפוצצים אירועים, מטרידים ומאיימים. הם לא רוצים לנצח בוויכוח. הם רוצים למנוע ממנו להתקיים. איך לעזאזל, אנשים כאלה מזוהים עם המאבק למען הדמוקרטיה?

 

מה שמתרחש פה בתקופה האחרונה מצדם של חלקים רעשניים בקרב מובילי המחאה, איננו ניסיון לשכנע בוויכוח, אלא ניסיון אגרסיבי למנוע מהוויכוח הזה להתקיים. חבורה מתלהמת של אנשים, שחלקם הגדול בא מהאליטה של המחנה הזה, הופכת גסה יותר בלשונה, מאיימת יותר במעשיה, ובעיקר כזו שלא רוצה לאפשר למי שחושב אחרת ממנה – להתבטא.

 

ח”כ שמחה רוטמן הושתק באלימות ובגסות בפאנל בנושא הרפורמה המשפטית באוניברסיטת תל אביב שהוזמן אליו.

 

למה מובילי המחאה לא ניהלו עם רוטמן ויכוח? הם לא רוצים לנהל ויכוח, הם רוצים להכניע. מובילי המחאה (חבורה של מופרעים בני 55-60, קרחים עם כרס משובע בחיים ועם פנסיה שמנה) פוחדים שבמהלך ויכוח כזה עם רוטמן עוד חס וחלילה הוא ישכנע מישהו מהנוכחים. מה עושים? סותמים לו את הפה בצעקות רמות ולא מאפשרים לו לדבר.

 

“באוניברסיטת תל אביב יכולים לשמוע גם דעות שלא נעימות לנו” אמר אחד ממזמיני רוטמן, שסיקר שלא יעשו בושות ויתנו לו לדבר, מסתבר שזה בלוף, באוניברסיטה לא נותנים להשמיע דעות של אחרים.

 

שלילת האפשרות מח”כ שמחה רוטמן להתבטא בכנס באוניברסיטה הייתה טעות מהבחינה העקרונית, החינוכית והתועלתנית. זה עוד יחזור עליהם בהפוכה. במדינה הליברלית חופש הביטוי הוא ערך כמעט מוחלט, רוטמן היה זכאי ליהנות מהגנתו של עקרון חופש הביטוי, אבל אצל מובילי המחאה חופש הביטוי הוא רק להם, למופרעים האלה.

 

הם הכניסו לעצמם גול עצמי, יש סבלנות, בסוף המחאה תתמוגג, תיעלם, אנחנו ראינו, רשמנו, נשרטנו, נפגענו ונזכור: הימין יחשוף במרוצת השנים את הצביעות שלהם ויחשוף כיצד בצביעותם הם שמטיפים לערכים נעלים אינם עומדים, ולו במקצת, בערכים האלה בעצמם, כאשר הדבר אינו נוח להם.

 

ובכלל, מי אלה שקוראים לעצמם ליברלים? אלה אנשים מסוכנים שדוגלים בדיקטטורה ובעצם תומכים בדיקטטורה שיפוטית שגנבה כאן מדינה. בג״צ הפך לדיקטטור להלכה ולמעשה והכריז על עצמו ריבון בשנת 2017 והפך לדיקטטורה בישראל. הכל התחיל עם אהרן ברק ומי שמנהל את המדינה בעצם זו דיקטטורה שיפוטית של בג״צ באמצעות יועמשי״ם וכמה שופטי עליון עושי דברו של אהרן ברק, כאשר הנשיאה חיות מתכתבת עם היועמשי״ם ומראש הם יודעים מה יפסל בבג״צ ומזמינים עתירות כדי לתת חותמת משפטית של מה שבעיניהם הפך לריבון.

 

המטרה שלהם להביא את זרועות הביטחון להצהיר שאם תהיה מחלוקת בין הוראת הממשלה להוראת בג״צ, ראשי כוחות הביטחון יצהירו שהם מצייתים לבג״צ וכך בעצם נקבל הפיכה צבאית אפילו בלי יריה אחת, לשם בג״צ חותר.

 

עומדים לרשותם המופרעים האלה, שמכנים את עצמם ליברלים כשהם בעצם הפוך מכל מה שליברלי, שרודפים אחרי נבחרים, אלימים והם מאיימים עכשיו שאם הממשלה לא תגנוז לחלוטין את הרפורמה הם יפרקו את ישראל, יעשו מהומות, יסרבו ללכת למילואים ואחד מהם אמר לינון מגל ובן כספית ב -103 FM “אנחנו מארגנים קבוצות של מילואימניקים שיסרבו לשרת״. עוד הוסיף ״יש לנו תוכניות שישבשו את המדינה״. ומתברר שהוא איזה גו׳בניק שעושה 20 יום מילואים בשנה ועוסק בגיוס של אחרים.

 

קצין במילואים מ – מ״מ, יחידה אליטיסטית בצה״ל, תאומו של הטייס השחצן והמופקר הזה שהצהיר שלא יתקוף באיראן. הפחדן משחק אבו עלי על ירון אברהם ומתראיין בהצללה ובעילום שם.

 

המופקרים האלה הרסו את הערבות ההדדית במדינה והוא שייך לחבורה של מופקרים, שהפכו למיליציה צבאית לכל דבר. הם ביזו אנדרטה של בן אדם מת, של בנציון נתניהו ע״ה, אבא של ראש הממשלה. למה? למה לא עוצרים אותם?

 

אסור לתת למשטרה להיות מהאו”ם ואסור לתת לצבא להתדרדר לסרבנות. ראש הממשלה, תדאג להדיח את הטייס הזה מצה״ל ולמצוא את הקצין שמאיים בעילום שם ובהצללה (פחדנים) ולהעניש אותו, בטח להדיח אותו לצמיתות מצה״ל. לא רוצה שהמופקר הזה ילחם בשבילי.

לערב את השב״כ ולעצור את המסיתים ולהעמיד אותם לדין.

 

אם לא יעצרו אותם ויעמידו אותם לדין לא ירחק היום עד שהמופקרים והמופרעים יפגעו בנבחרי ציבור ויעשו גם הפיכה צבאית.

 

צריך לעצור אותם מכוונה זו.

לכן חייבים לשנות את הרכב השופטים בעליון וקודם לזה השלמת שינוי הועדה לבחירת שופטים. תביאו את זה להצבעה שניה ושלישית בכנסת, אסור לתת להם להמשיך לאיים.

צריך לתקן את הבית המעוות הזה שנקרא בית המשפט העליון, סליחה, בית האנרכיה העליון, להלן: ה – ״דיקטטורה״ ואז לתקן את כל המעוות שקיים היום, שמאפשר למופרעים האלה לבצע את כל דלעיל בלי הפרעה.

Print Friendly, PDF & Email