תרימו ראש

תרימו ראש.

מאת: מתן פלג, יו”ר אם תרצו

תקשיבו חברים אני רואה בכל מני קבוצות ווצאפ אמירות כמו “הפסדנו”, “הם צוחקים עלינו”, “תבוסה” וכאלה, ואני רוצה לומר לכם ולהפציר בכם- תרימו ראש!!!!

ראשית – כדאי שנכניס לעצמנו טוב-טוב לראש שאם באמת היינו “מפסידים” חס ושלום, אז אושוויץ היה קייטנה באכזריות, בכמויות ובהיקפי הרצח ההמוני שהיו עושים לנו “אם היינו מפסידים”.

קיבוץ בארי והמסיבה ברעים היו רק טעימה קטנה, אם היינו “מפסידים”. פרומו לסרט.

 

שנית – הלוחמים שלנו בעזה מפרקים למחבלים את הצורה. הורגים אויב.

וזה לא עניין של מה בכך: החברה הישראלית היא אוכלוסייה מערבית מתקדמת, שבדרך כלל רגילה לנסוע ברכב עם ווייז,  וכרגע היא עושה בית ספר למחבלים אצלם בבית, ברחובות שהמחבלים גדלו בהם, במנהרות שהמחבלים מכירים בעל פה, שהמחבלים חפרו משך 15 שנה. ואנחנו גומרים אותם.

 

וגם לחיזבאללה הורדנו בסביבות ה-80 מחבלים והיד עוד נטויה.

 

שלישית – תדעו שאין בהיסטוריה של המלחמות אירוע כזה שבפחות מ-48 שעות מרגע התדהמה, התגייסו והתחיילו כ-350,000 אזרחים כדי לצאת לקרב. (כך עפ”י קולונל ריצ’ארד קמפ, מפקד הכוחות הבריטיים באפגניסטן לשעבר, שהתראיין בפודקסט של אם תרצו. נמצא ביוטיוב.)

 

רביעית- כדאי להזכיר שהחברה הישראלית התלכדה כמו רובוטריק לאגרוף אחד, נגד כל הסיכויים, שכן חיינו במציאות של 5 מערכות בחירות רצופות ואז נכנסנו לוויכוח פנימי נוקב בעניין הרפורמה המשפטית ובכל זאת התלכדנו.

כי אכפת לנו. וחברה שיש בה מסה קריטית של אנשים שאכפת להם היא חברה שלא ניתן לנצח אותה.

 

בקיצור.

עם ישראל מנצח.

עם ישראל ממשיך לנצח. בעזרת השם ובעזרת האמונה העמוקה שלנו בצדקת הדרך.

 

נצח ישראל לא ישקר

ועם ישראל חי.

 

מתן

Print Friendly, PDF & Email