עכשיו יותר מתמיד – חובה להתנגד למדינה פלשתינית

עכשיו יותר מתמיד – חובה להתנגד למדינה פלשתינית

מאת: דב טרכטמן

טבח שבת ה 7.10, המכונה גם טבח שמיני עצרת או השבת השחורה טלטל את עם ישראל בצורה קשה. דיברו על התמוטטות של “קונספציות”. רבים מהציבור מבין שכשארגוני טרור אומרים שהם מתכוונים לטבוח ולשחוט ישראלים ויהודים – הם באמת מתכוונים ליישם את זה.
כל אגדות העם שאנשים סיפרו לעצמם במשך שנים על כך שירי הרקטות ללא הבחנה הוא פשוט תוצר של נשק פרימיטיבי, שלא מאפשר להם להתמקד במטרות צבאיות. אך הטבח, מקרוב בעומקם של יישובי ישראל מוכיח. הם באמת שונאים את כולם ללא הבחנה.
לא אכפת להם אם אתה אזרח או חייל. לא אכפת להם אם הם רואים גבר או אישה. לא אכפת להם אם מדובר בילדים או בקשישים. לא אכפת להם אם אתה איש ימין, שמאל או “מרכז קיצוני”.
וזה לא רק החמאס, גם הג’יהאד האיסלאמי, וגם אש”ף – אלה, המתונים. אלה של אבו מאזן. האלה שמנהלים את רשות הטרור הפלשתינית השתתפו בטבח. אין קונספציה שקרית ומטופשת יותר מכך שיש “מתונים יותר”, או “מתונים” בכלל.
וזה לא רק גורמי הטרור הקלאסיים. מדובר בתרבות וחברה ומסוכנים מאד. רק נזכיר את מה שהתברר לנו בחודשיים האחרונים:
– ילדים בגילאי יסודי השתתפו בביזה והכווינו מחבלים בקיבוצים.
– נשים לקחו חלק בביזה, בביזוי ועודדו את מעשי הרצח וההתעללות.
– תושבי הרצועה התעללו בגופות ברחובות.
– תושבי הרצועה התעללו בילדים.
– תושבי הרצועה הסגירו לידי חמאס חטוף שהצליח להסתתר 4 ימים בניסיון הימלטות.
– עובד של האו”ם – מורה באונר”א, כלא חטופים.
– רופא עזתי – כלא חטופים.
– צוות שיפאא סייע לחמאס להחזיק חטופים ולנהל פעילות טרור.
ועכשיו שוב מדברים על “פתרון מדיני” של הקמת מדינה פלשתינית. הקונספציה לא באמת התפוררה. כי הקונספציה זה לא רק להבין שחמאס הם נאצים שלא מפחדים אם מגבילים להם את מרחב הדיג (אותם זה דווקא הצחיק מאד).
הקונספציה זה להאמין שבחברה של נאצים מודרניים יש בכלל סיכוי לשלום כנה ואמיתי. אני לא מדבר על שלום חברי באופן מלא. אלא שלום של הנחת הנשק והפסקת הרצון לטבוח בכל היהודים. משהו מאד אלמנטרי.
צריך להפנים ומהר מאד: אם בעקבות השואה שחמאס ביצע בתושבי הדרום תקום מדינה פלשתינית, המסר שיחלחל שמדובר בהצלחה של הנאצים מהחמאס, שטרור ורצח תינוקות באכזריות, אונס וחטיפות זה כלי שעובד מול דמוקרטיות.
וחשוב לזכור שהתרבות של עזה – בה השתתפו בטרור, בביזה, בהתעללות ובכליאה ילדים ומבוגרים, גברים ונשים, תושבים פשוטים ועובדי או”ם בעזה, אנאלפאבתים ורופאים היא אותה תרבות בשטחים בשליטת רשות הטרור הפלשתינית.
גם שם הטרור פופולארי והאהדה לחמאס ולאידיאולוגיה שלו בפריחה.
אסור לתת להם מדינה. בטח לא עכשיו. זה יעלה לנו יותר מכל מה שעלה בהתקפה והמלחמה הזו.

 

Print Friendly, PDF & Email