אונר”א מחוללת הטרור הגדולה בעולם!

אונר”א מחוללת הטרור הגדולה בעולם!

מאת: בניהו בן שבת, רכז משימות מיוחדות בתנועת אם תרצו

מתחילת המלחמה עלתה לכותרות הארציות פעילותו של ארגון אונר”א (להלן: אונרע)
עד לאותה שבת שחורה, אונרע היתה נחלת ידיעתם של מטי מעט בחברה הישראלית. אנחנו בתנועת אם תרצו אומנם ניהלנו קמפיינים ואף כתבנו מאמרים ואף ספרונים בנושא אך חומרת הבעיה לא חלחלה מספיק לתודעה הציבורית הכללית.

עכשיו, כשבכל בית כמעט מכירים את שם הארגון, ומיליוני ישראלים “נחשפו” פתאום לפועלו של ארגון ארור זה, הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן – בלעדי ארגון בזוי זה לא היינו רואים אלימות וטרור כנגד המדינה היהודית בהיקפים רצחניים אלו!

אונרע כביכול מעניקה שירותי לימוד וחינוך למגזר הערבי בישראל ובשטחי הרש”פ, אבל בפועל מה שעשתה זה ללמד את הדורות האחרונים שצריך להתנגד ולדחוף להשמדתה של מדינת ישראל, הם גם מלמדים שהיהודים הם ‘גזע’ נחות, “צאצאי הקופים והחזירים”, ושצריך להתנגד אליהם בכל דרך אפשרית – היינו אלימות וטרור. לכן לא פלא שבשנים האחרונות אנחנו רואים עליה מסחררת בפעולות הטרור נגד המדינה- אלה הן תוצאות ישירות של פעילותו של הארגון.

לאונרע יש גם חלק נרחב ביותר בעידוד התלמידים להפוך למחבלים בפועל בכך שהיא מהללת שהידים ומחבלים מתועבים ואף מקימה אנדרטאות לזכרם בלב המתחמים שלה. אנדרטה כזו אפשר למצוא ממש בירושלים, שם יש לאונרע מתחם עצום של 85 דונם שאלו אף פלשה והשתלטה בניגוד לחוק.

מלבד חינוך והסתה לטרור ואנטישמיות, מתחמי אונרע משמשים את החמאס כבסיסים לוגיסטים וצבאיים ואף מתחמי שיגורי טילים וירי אל עבר ישראל כמו שראינו לכל אורך הסבבים האחרונים וביתר שאת במלחמה האחרונה.

הדבר החיובי הקטן שיצא מעליתה של אונרע לכותרות הוא הזעם הציבורי על ההתקשרות של המדינה איתם, ואף קריאה רחבה מכל רחבי הקשת הפוליטית להפסיק את פעילותו של ארגון בזוי זה בישראל.

אנחנו בתנועת אם תרצו הובלנו בחודשים האחרונים עשרות הפגנות ומיצגים מול משרדיהם ואלפי מכתבים והודעות נשלחו לשרים וגורמים הרלוונטים ואף קמפיין רשת נרחב שכולם תחת הקריאה- “לגרש אותם מירושלים ומישראל”.
לאחרונה אנחנו רואים פירות למאמצים האלו דרך חוקים שחוקקו ועולים כבר בשבוע הבא בכנסת לועדות השונות חוקים הדורשים להעיף אותם מישראל ואף להכריז עליהם כארגון טרור.

בשבוע הבא (שלישי) נגיע להשתתף בועדה בכנסת בנושא זה בדיוק- “הכרזה על אונר”א כארגון טרור”. אנחנו מלאי תקווה שנבחרי הציבור הפיקו את המסקנות הנדרשות מהמחדל המתמשך הזה ויעבירו את החוק הכל כך קריטי הזה- “הכרזת אונר”א כארגון טרור”.

Print Friendly, PDF & Email